21 Dünya Kupası galibiyeti ve saymaya devam ediyoruz; ancak biz asla yetinmeyiz – TUES soy ağacı bunun en büyük kanıtıdır. Rekabetten, ezeli rakiplerden ve durdurulamaz hız tutkumuzdan doğan bu bisiklet, ilk çıkışından itibaren zirveye hükmetti. Şimdi ise mükemmelliğin peşinde evrilen MK4 kadromuzla karşınızda; saniyelerin her bir parçasını kazanmak ve en üst düzeyde performans sergilemek için tasarlanmış profesyonel bir platform.

YT MOB ekibinden ilham alan bu CORE 4 modelinde hiçbir masraftan kaçınmadık. Performansın kalbinde FOX Factory süspansiyonlar yer alırken; SRAM X01 vites sistemi, güçlü TRP DH-R EVO frenler ve Industry Nine göbekler, pistteki çabanızı maksimize etmek için yarışlarda çelikleşmiş bir kontrol seviyesi sunar. Zaman kimseyi beklemez, ancak TUES CORE 4 ile şans her zaman sizin yanınızda.

MX veya 29" Seçeneği – FLIP LINK teknolojisi sayesinde seçim yapmak zorunda değilsiniz. Yeni TUES, ek bir kadro parçasına ihtiyaç duymadan hem MX (Mullet) hem de tam 29" tekerlek dizilimlerine uyum sağlar.

Ultra-Modulus Karbon Teknolojisi

Ultra-Modulus karbon liflerini yalnızca en üst segment, profesyonel düzeydeki ürünlerimiz için saklıyoruz. Bu özel teknoloji ile üretilen kadrolar, sunduğu ultra hafif yapının yanı sıra "bombproof" (parçalanmaz) bir dayanıklılığa sahiptir. Gezegendeki en zorlu ve vahşi parkurlarla savaşmak üzere tasarlanan Ultra-Modulus karbon, sürüşünüze hem eşsiz bir sertlik (stiffness) hem de maksimum hız kazandırır.

Especificações Técnicas

Quadro
Quadro

Kadro Ölçüsü: S,M

Renk: Shell White

Malzeme: Üst Düzey Karbon (Ultra-Modulus)

Suspensão
Suspensão

Ön Maşa: FOX 40 Float Factory / 203mm / Grip 2 / 20x110mm / 52mm Offset

Arka Süspansiyon: FOX DHX2 Factory 200mm / 250x75mm / H/LSC H/LSR / JCR0100

Rodas
Rodas

Jant Seti: CRANKBROTHERS SYNTHESIS DH ALLOY Ön: 29’’ 31.5 mm I 110 x 20 mm I 6-Vida | Industry Nine 1/1
Rear: 27,5’’ 31.5 mm | 148 x 12 mm I 6-Vida I Industry Nine 1/1 | XD

Lastikler: MAXXIS ASSEGAI DH Ön: 29’’ x 2.5 WT I 3C MaxxGrip I DH I TR Arka: 29’’ x 2.5 WT | 3C MaxxGrip I DH I TR

Grupo de Mudanças
Grupo de Mudanças

Pedaleira: Sram X01 DH 165mm 34T Custom DUB

Cassete: Sram XG-795 DH 7 Velocidades 11-24Dentes

Cambio traseiro: Sram X01 DH 7 Velocidades Medium Cage

Manete de mudanças: Sram X01 DH 7 Velocidades MMX

Movimento central: Sram BB DUB BSA 83 DH

Componentes
Componentes

Jogo de rolamentos: ACROS AZX-255 / ZS49 ZS56 / High Cap

Suporte de guiador: Renthal Integra 35 / 50mm / +-6° / Preto-Dourado

Guiador: Renthal FatBar 35 / Rise 30mm 800mm Largura / 7° Ângulo Recuado / 5° Ângulo Elevado

Punhos: ODI Elite Motion V2.1 Com parafuso

Travões: TRP DH-R Evo

Discos: TRP 220 / 220mm Disco dianteiro e traseiro / 2.3mm Espessura

Canote de selim: SDG I-Beam Carbon 31.6mm / 300mm Comprimento

Selim: SDG I-FLY 2.0 128mm

Tensor de corrente: E13 LG1 Plus / I05 Compact Slider / 32-34Dentes

Peso
Peso

16,10 Kg - 35,36 Lbs

Conteúdo da Caixa

  • Yt Industries Tues MX Core 4 Karbon

  • E13 LG1 Plus (bisikletin üstünde)

  • YT x Crankbrothers Kit de Reparação Exclusivo

Size & Geometry

TUES CORE 4 MX Geometri Tablosu

TUES CORE 4 MX Mullet (29" ön / 27.5" arka) konfigürasyonu ile hem hız hem çeviklik sunar. World Cup DH için optimize edilmiş geometri. Aşağıda detaylı ölçü tablosu ve beden önerileri.

Platform: MX (29"/27.5") Travel: 200 / 200 mm Bedenler: S / M / L / XL Birim: mm / °

Geometry

TUES CORE 4 MX / 29" Front - 27.5" Rear
Ölçü S M L XL
A — Stack632640650661
B — Reach430455480505
C — Top Tube (eff.)578605633661
D — Head Tube Length100110120132
E — Head Angle63.5°63.5°63.5°63.5°
F — Seat Tube Length370400430460
G — Seat Angle (eff.)75.5°75.5°75.5°75.5°
H — Chainstay Length448448448448
I — Wheelbase1228125712871318
J — BB Drop30303030
K — BB Height348348348348
L — Standover745747750753
M — Front Center780809839870
N — Fork Offset51515151

Size Chart

Beden önerileri
S155-168 cm / 5'1"-5'6"
M168-178 cm / 5'6"-5'10"
L178-188 cm / 5'10"-6'2"
XL188-198+ cm / 6'2"-6'6"+
ForkFox 40 FLOAT GRIP2 Factory 203mm
ShockFox FLOAT X2 Factory 200mm

Model Özellikleri

TUES CORE 4 MX
Wheel Size29" Front / 27.5" Rear
Weight17.3 kg / 38.1 lbs (M boy)
FrameCarbon CORE 4
Colorgravity black
Price€ 9,499
Geometri tablosunda yazım hatası kaynaklı bozukluklar olabilir. Tam doğru bilgi için YT Industries web sitesinden net bilgiye ulaşabilirsiniz.

TECNOLOGIA FLIP LINK: DUAS BICICLETAS NUMA

Protectores para o quadro

1. Classe de Travagem

Perguntas Frequentes

📌 Quando será enviado o meu pedido?

Os seus pedidos são enviados em 1-2 dias úteis após a encomenda. Durante campanhas, este prazo pode variar devido à maior procura.

📌 Com que empresa de transporte trabalham?

As encomendas em Portugal são enviadas através da Yurtiçi Kargo. Para envios internacionais, utilizamos DHL, FEDEX ou TNT.

📌 Como posso acompanhar o meu pedido?

Assim que o seu pedido for enviado, enviamos o número de rastreamento por e-mail e SMS. Com este número, pode acompanhar a sua encomenda no site da transportadora.

📌 Como posso devolver ou trocar um produto?

Pode devolver os produtos 14 dentro de dias, desde que não tenham sido usados e estejam na embalagem original. Para conhecer o procedimento detalhado de devolução, consulte a nossa política de devolução.

📌 Quando é que o reembolso do produto devolvido será efetuado?

Após aprovação da devolução, o pagamento será reembolsado 3-7 dias úteis, conforme o método de pagamento utilizado.

📌 Os seus produtos têm garantia?

Sim! Todos os produtos em venda têm garantia do fabricante ou do distribuidor. Pode consultar o prazo e condições da garantia nas descrições dos produtos.

Não encontrou a resposta que procurava?

Não hesite em contactar-nos.

Comprar por Marca

UĞUR BİSİKLET

Dil ve para birimi

Alışveriş deneyimini kendine göre ayarla.

Döviz fiyatları yaklaşık tutardır. Ödeme TL olarak alınır.